Ha bejelölöd a csillag melletti négyzetet, akkor megjegyzem, és ha legközelebb jössz, rögtön ez az iskola fog megjelenni.
> Bersek József Általános Iskola > Aktuális > Teniszverseny Grazban

Teniszverseny Grazban

Tihanyi Luca

A hosszú, komoly sérüléséből felépülő Tihanyi Luca ismét nagy sikerrel szerepel az ausztriai leány versenyeken.
A Grazban rendezett U-12 versenyen nyert, itt a szintén KSE és a Sport Hotel Kurz versenyzője Schlapschi Daniela lett a 2. helyezett.
A múlt héten Fürstenfeldben a 11 éves Tihanyi Luca a nála 3 évvel idősebbek között, az U-14 kategóriában szettveszteség nélkül nyerte a 4. Fürstenfelder Kids & Jugendcup versenyét a képen láthatóan is legalább egy fejjel magasabb ellenfeleinél.
A KSE és a Sport Hotel Kurz teniszezője a nézők nagy meglepetésére sima győzelemmel készült a szeptember elején megrendezendő Burgenlandi csapatbajnokság döntőjére.