



|
Ha bejelölöd a csillag melletti négyzetet, akkor megjegyzem, és ha legközelebb jössz, rögtön ez az iskola fog megjelenni.
|
|||
![]() BALLAGÁS ÉS TANÉVZÁRÓ ÜNNEPÉLY – 2026. június 23.„Tanuld meg a víztől követni utadat...
Tanévzáró műsorunkat Málovits Zoé (4.a) vidám verse és a BE-JÓ mini művésznők hangulatos produkciója indította. Ezt követően iskolánk igazgatónője, Kovácsné Szabó Éva ünnepi beszédében elbúcsúzott a ballagóktól, illetve az eltelt tanév közös eredményeit, sikereit méltatta. Idén is nagyon szép eredményeket értek el diákjaink. A legügyesebb, legszorgalmasabb diákok, sportolók felkerültek az iskola büszkeségtablójára, ahol a fényképeik mellett az eredményeik is olvashatók. A kiemelkedő eredményt elért tanulóknak iskolánk igazgatónője jutalomkönyvet adott át. Kovács Flórián (8.b) díszoklevél és a „Bersek József Általános Iskoláért” emlékérem elismerésben részesült. Pusztai Dániel (8.b) a sport területén elért kimagasló eredményeiért szintén emlékérmet vehetett át. A Bersek József Általános Iskola Szülői Munkaközösségének továbbtanulási támogatását a nyolc éven át végzett kiemelkedő tanulmányi munkájáért Szanykova Zsófia (8.a) és Vers Balázs (8.b) érdemelték ki. Szanykova Zsófia díszoklevél kitüntetésbe is részesült. Tóth-Percze Mária - a 7. a osztályfőnöke, gyermek- és ifjúságvédelmi felelős, a természettudományos és sport munkaközösség vezetője - a tantestület szavazata alapján, munkája elismeréseként a „Bersek József Általános Iskoláért” bronz emlékplakett kitüntetésben részesült. Kovácsné Szabó Éva igazgatónő beszédében külön köszöntötte a jelenlévő Vlasich-Fehér Júlia SZM-elnökasszonyt is, megköszönve a Szülői Munkaközösség segítségét, amellyel az iskolai programokat támogatják. Az ünnepség egyúttal a tiszteletadás pillanata is volt: szeretettel és barátsággal köszöntötte Michael Dorfstättert, a mödlingi Jakob Thoma Mittelschule tanárát. Michael, aki korábbi partneriskolánk kapcsolattartója és egyik legnagyobb támogatója volt, a napokban nyugdíjba vonul, és amiatt látogatott el hozzánk, hogy személyesen is elbúcsúzzon az iskolánktól. A ballagást és a tanévzáró ünnepélyt az iskolai énekkar dalai színesítették, amelyek még emlékezetesebbé tették a közös pillanatokat. A ballagó diákoknak sok sikert kívánunk a jövőben, álmaitok váljanak valóra, de maradjanak meg a szép emlékek, amelyek mindig arra emlékeztetnek Titeket, hogy „Jó volt bersekes diáknak lenni” Minden diákunknak és a szülőknek is nagyon jó pihenést, vidám és élményekkel teli vakációt kívánunk! Draskaba Eszter műsorszerkesztő és felkészítő tanár ![]() ![]() |